BRÁNY a PLOTY
INTERIÉRY
EXTERIÉRY
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA

Brány a ploty

Naše společnost se zabývá výrobou bran všeho druhu. Jsme schopni pro vás zpracovat jak křídlové brány, tak i ty posuvné po kolejnici nebo samonosné automatické posuvné.

Výplň brány je vždy na zákazníkově volbě, pokud si však neví rady je rozhodně možnost s námi vhodnou výplň konzultovat.


U bran je také možná povrchová výroba například v zinku nebo barvě.

Křídlové brány

Tradiční křídlové brány nepotřebují prakticky žádný prostor zboku, na druhou stranu otáčením jednoho nebo dvou svých křídel zabírají prostor pro parkování hned za branou, případně před ní – podle toho, jaké konstrukční řešení bylo zvoleno. Křídlové brány nejsou náročné jen na prostor, ale také na nosnost sloupků nebo na elektroinstalaci.

Posuvné brány po kolejnici

U posuvných bran je méně praktickou variantou posuvná brána po kolejnici, která se také označuje jako „pojezdová brána“. Tyto brány musí mít svůj betonový základ napříč celou šířkou průjezdu a na něm ještě ocelovou kolejnici, po které se brána pohybuje. Vytváří se tak nerovnost, kterou pocítíte při jejím přejetí.

Samonosné automatické posuvné brány

Nejmodernějším a nejžádanějším typem vjezdových bran jsou samonosné posuvné brány. Tímto typem bran se naše firma primárně zabývá.

Interiéry

Zabýváme se také zakázkovou výrobou předmětů do interiéru. Záleží jen na zákazníkovi co bude potřebovat – jsme schopni vyrobit pro Vás schody, stoly (jídelní, konferenční, noční), zábradlí, regály, police a nebo třeba dřevník, který bude na míru sedět k vašemu krbu či kamnům.

Exteriéry

Stejně jako interiérům se věnujeme také exteriérům, kde vyrábíme například pergoly, kotce pro zvířata, schody, zábradlí, nájezdy pro automobily, stoly, posezení, grily a nebo regály.

Zakázková výroba

Mezi naší výrobu rozhodně patří i zakázková výroba. Konzultace s námi je vždy bezplatná. Není ani problém za vámi přijet a vzít si míry potřebné ke zpracování toho, co potřebujete. Okruh realizací nemáme nijak vytyčený, ale z časových důvodů není vždy možné cestovat přes celou republiku.

Pokud se jedná o vetší zakázku, která je finančně i časově více náročná žádáme vždy od zákazníka zálohu z celkové částky (zaleží na kalkulaci.)

Snažíme se vždy komunikovat v co nejkratší době je možné.